جستجو
محصولات
  خبرخوان

  وبلاگ

  عادات مردم مربوط به غذا
  نظرات (15) عادات مردم مربوط به غذا
  غذاهای مختلف بازتابی از فرهنگ و سنن قرن‌ها ملی هستند که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده‌اند . بنابراین , عادات غذایی افرادی که در بخش‌های مختلف دنیا زندگی می‌کنند , ممکن است به میزان قابل‌توجهی متفاوت باشند. همه غذاهای ملی جهان منحصر به فرد است ، که باعث می شود آنها برای علاقه مندان به گردشگری و توریست ها غذایی بسیار جذاب و متفاوت باشند. مهم است که درک کنیم که سنت‌ها و عادات غذایی مردمی که در بخش‌های مختلف دنیا زندگی می‌کنند ریشه‌های تاریخی عمیقی دارند و اغلب به دوره‌ای ما بدون تغییر نمی‌رسند . دستور های غذایی در حال حاضر حاصل سال ها و حتی قرن ها تغییر است.
  چیدمان میز غذا
  نظرات (11) چیدمان میز غذا
  چیدمان میز مناسب در رستوران باید مطابق با قوانین اساسی پذیرفته شده جامعه عمومی انجام شود.بسیاری بر این باورند که وقتی یک میز را سرو می کنید این بدان معنی است که کارد و چنگال را به درستی قرار دهید. با این حال هنگام تزئین میز ضیافت ، لازم است تعدادی از اقدامات مهم و اساسی را انجام دهید و در عین حال ظرافت و نظم در چیدمان داشته باشید.
  از نودل تا پاستا
  نظرات (14) از نودل تا پاستا
  پاستا ایتالیایی در آشپزی تمام کشورها وجود دارد و انواع مختلفی از آن تهیه و طبخ می شود. پاستا در ایتالیا از آرد سمولینا تهیه شده و در شکل ها و اندازه های مختلفی تولید میگردد. حال انواع مختلف و منحصر به فرد پاستا، در ظرف های مخصوصی نیز سرو می شود. بشقاب پاستا در اندازه‌ها , رنگ ‌ها و اشکال مختلف طراحی شده است حال به بررسی این ظروف می پردازیم
  تاریخچه سوپ
  نظرات (3) تاریخچه سوپ
  دما و بافت سوپ است که شکل کاسه ها را تعیین می کند ، کاسه های سوپ به طور متوسط ​​میتوانند تا حجم 230 سی سی تا 550 سی سی را نگه دارند. کاسه های سوپ با لبه یا بدون لبه که هم برای سوپ هم برای سرو صبحانه یا میان وعده نیز استفاده می شود و همینطور بشقاب های سوپ که برای شام های رسمی استفاده می شود
  پاشا باغچه
  نظرات (11) پاشا باغچه
  پاشا باغچه ترکیه با 45 شعبه در ترکیه برند مطرح در تولید بلور با کیفیت عالی و طراحی خاص در زمینه ی ظروف کافه رستوران و خانگی فعالیت داشته و وایت پلیت تنها وارد کننده ظروف هتلی و رستورانی پاشا باغچه می باشد .