جستجو
محصولات

  شرایط ارسال

  روش‌ها و زمان بندی ارسال وایت پلیت

  در روزهای عادی، سفارش‌ طبق برنامه زیر ارسال می‌شود. در روزهای خاص مانند شب یلدا که اکثر کافه و رستورانها رزرو دارند و شلوغ میباشند روش و زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

  وایت پلیت با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی با رضایت را برای شما فراهم کرده است و ارسال به تمام نقاط کشور و حتی در برخی مواقع خارج از کشور هم فراهم هست.
  جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی وایت پلیت تعطیل میباشد و اگر استثنایی باشد در صفحات مجازی مانند اینستاگرام، تلگرام و همچنین وبسایت اطلاع رسانی میشود.

  نحوه ارسال:

  استان تهران:

  در شهر تهران اجناس با توجه به حجم سفارش توسط پیک موتوری، سواری، وانت ارسال میشود و در خرید حضوری  هزینه ارسال بر عهده مشتری میباشدو خرید  از طریق سایت تا سقف 300000 تومان رایگان و زیر 300000 تومان فقط 30000 ت هزینه ارسال گرفته می شود .

  کرج:

  در شهر کرج ارسال از طریق پست و تیپاکس و در صورت صلاحدید مشتری با پیک ارسال می شود.

  سایر استانها:

  ارسال به سایر استانها از طریق پست و تیپاکس ، باربری انجام میشود اما در صورتیکه مشتری درخواست نماید میشود از روشهای دیگری همچون اتوبوس،هواپیما و یا ماشین دربست هم ارسال انجام شود. در ضمن هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد.

  سایر کشور ها:

  ارسال با هماهنگی مشتری انجام میشود.

  سایر سیاره ها:

  این قسمت در سالهای آینده تکمیل میشود.

  زمان ارسال:

  زمان ارسال پیش فرض وایت پلیت بستگی به ساعت ثبت فاکتور شما دارد، در صورتیکه فاکتور شما بین روزهای شنبه تا چهارشنبه  تا قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شود سفارش شما در همان روز و یا حداکثر تا پایان ساعت کاری روز بعد ارسال میشود.

  در صورتیکه فاکتور شما بین روزهای شنبه تا چهارشنبه و بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شود، سفارش شما روز بعد ارسال خواهد شد.

  فاکتورهایی که روز پنج شنبه ثبت میشود، در روزهای شنبه و یکشنبه ارسال میشود.

  نکته: این برنامه ارسال به صورت پیش فرض در فروش حضوری و غیر حضوری وایت پلیت میباشد و در صورتیکه سفارش شما مورد خاص داشته باشد که باعث تاخیر شود با شما تماس گرفته میشود و جزئیات به شما اطلاع داده میشود. و همچنین شما میتوانید زمان ارسال را در فرایند خرید تغییر دهید و روز مورد نظر خود را جهت دریافت جنس مشخص کنید.

  سایر نکات:

  - هزینه ارسال بر عهده مشتری میباشد و مبلغ کرایه طبق تعرفه پیک موتوری، وانت بار، باربری، اتوبوسرانی و هواپیمایی می بایست پرداخت شود.

  - انبار وایت پلیت در محدوده بازار بلورفروشهای شوش میباشد.

  - در تهران زمان تحویل سفارش، تمامی اجناس می بایست توسط مشتری وارسی شود و در صورت شکست یا معیوبی، محصول مورد نظر توسط همان شخص بازگردانده شود.

  - در سایر استانها زمان تحویل سفارش، مشتری می بایست کالای مورد نظر را بررسی کند و در صورت شکست، شرکت حمل نقل موظف به پرداخت زیان کالای مربوطه میباشد.

  - در صورت هرگونه مشکل با شماره های تهران 02155350600 و 02155350700 تماس حاصل فرمایید.