جستجو
محصولات

  مت بار

  خرید مت بار سرد

   یکی از ابزارهای کاربردی در کافی شاپ ها در قسمت بار سرد کافه، مت بار می باشد مت بار با نگه داشتن مایع در خود هنگام ریختن و دور نگه داشتن آن از میله یا کف، به کاهش زمان تمیز کردن نیز کمک می‌کنند.

   ساخته شده از پلاستیک، با دوام بیشتر و وزن سبک است این تشک زهکشی و اصطکاک بهینه را فراهم می کند. میتوانید لیوان ها را از ماشین ظرف‌ شویی روی تشک قرار دهید تا تخلیه شود و در هوا خشک شود، یا نوشیدنی‌های ترکیبی را روی آن قرار دهید تا پیش خدمت‌ها آن‌ها را برای تحویل به میزها بردارند، این تشک سرویس نوشیدنی را بسیار راحت‌ تر و مرتب‌ تر می‌کند.

  سطح پرزدار مت بار اجازه جریان هوا را در زیر شیشه های مرطوب برای خشک شدن سریع و کارآمد هوا می دهد و سطحی غیر لغزنده را فراهم می کند. این تشک همچنین به جذب ریزش یا ریخته شدن مایعات بصورت تصادفی کمک می کند.

  شستشوی آسان

  انتهای ظروف زهکشی برای نوشیدنی‌های ریخته شده فراهم می‌کند، که کمک می‌کند مایع را از روی پیشخوان، بالای میله یا کف دور نگه دارد و در نهایت پاکسازی را راحت می‌کند. شست و شوی آن ها بسیار آسان است، به سادگی تشک را روی سینک قرار دهید و بگذارید مایع خارج شود. تشک ها را میتوانید با آب گرم بشویید. 

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  خرید مت بار بلند وایت پلیت | ابزار بارتندینگ
  فروش مت بار بزرگ | ابزار بارتندینگ

  مت بار بزرگ وایت پلیت کد 75014 یک عددی

  یکی از ابزارهای کاربردی در کافی شاپ ها در قسمت بار سرد کافه، مت بار می باشد مت بار با نگه داشتن مایع در خود در هنگام ریختن و دور نگه داشتن آن از میله یا کف، به کاهش زمان تمیز کردن نیز کمک می‌کنند.
  243,000 تومان
  فیلترها Close
  کمترین: 134,000 تومان بیشترین: 243,000 تومان
  ريال134000 ريال243000